اما در یاهو مسنجر قضیه اندکی فرق می کند برای ارسال PM به چند نفر می بایست کلید Ctrl را گرفته و تک تک بر روی ID افراد مورد نظر کلیک کنید. پس از انتخاب افراد بر روی Enter کلیک می کنید و در پنجره باز شده پیام خود را می نویسید و سپس بر روی Send کلیک می نمایید.
دقت کنید اگر می خواهید برای کلیه افراد لیست خود یک پیام بفرستید کلید Shift را نگه دارید و ابتدا بر روی ID نفر اول و سپس بر روی ID نفر آخر کلیک کنید. پس از انتخاب افراد بر روی Enter کلیک می کنید و در پنجره باز شده پیام خود را می نویسید و سپس بر روی Send کلیک می نمایید.
همچنین شما میتوانید با راست کلیک بر روی گروهی که لیست دوستان در آن قرار دارد و انتخاب Send Instant Message to All in Group، پیام را برای افراد حاضر در این گروه ارسال نمایید.

 


ادامه مطلب

طبقه بندی: ♥♥♥ برنامه های اموزشی ♥♥♥
برچسب ها: برنامه کاربردي ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,دانلود برنامه ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,برنامه توپ ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,برنامه کاربردي ويندوز ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,برنامه خوب ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,برنامه بهينه سازي ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر, برنامه پشتيبان گيري ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,برنامه جديد ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,برنامه بهينه سازي به نام ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,دانلود نرم افزار دکستاب ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,دانلود نرم افزار جديد ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر,دانلود نرم افزار قديمي ارسال پيام براي چند نفر به طور همزمان در ياهو مسنجر
تعداد بازدید 660 ،

تاريخ : چهارشنبه 18 آذر 1394 | 19:29 | نویسنده : پـــــــــــــــوریـــــــــــــــا |
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
::
لطفا از دیگر صفحات نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها